Іспити на отримання міжнародних сертифікатів володіння англійською мовою складали в Острозькій академії

19 грудня 2011

Нещодавно у Національному університеті «Острозька академія» студенти та жителі Рівненської області склали іспити на отримання міжнародного сертифікату PTE (Practical Tests of English), який засвідчує рівень володіння іноземною мовою. Острозька академія з 2010 року є офіційним центром тестування компанії Pearson. У центрі тестування мовці, для кого англійська мова є іноземною, мають можливість складати іспити та отримати міжнародний сертифікат PTE.

Pearson Test — це тест для перевірки сформованості комунікативної компетенції мовців. Його рівень визначається індивідуально, а результат є дійсним необмежений термін часу. Існує шість рівнів, визначених Радою Європи у відповідності до загальноєвропейської системи оцінки знань з іноземної мови, на які здається тест PTE. Тести надсилаються у Велику Британію, де вони оцінюються зовнішніми незалежними екзаменаторами. Усна частина тесту оцінюється місцевими сертифікованими екзаменаторами, а її результати також надсилаються у Велику Британію для перевірки.

Міжнародний сертифікат PTE визнається навчальними закладами та роботодавцями у багатьох країнах світу. До того ж, сертифікати затверджуються міграційною службою Великої Британії.