Українсько-канадська молодь поспілкувалася із ректором університету

16 грудня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 15 грудня відбулася зустріч ректора із учасниками програми «CORE/ECO» та «CORE/HEALTH», які проходь під егідою організації «Канада. Світ. Молодь.». Із професором Ігорем Пасічником поспілкувалися дві групи українсько-канадської молоді, що кілька днів тому повернулися з-за океану.

Перша група три місяці перебувала в місті Вайтхорс (столиця провінції Юкон), яке знаходиться всього-на-всьовго за 130 кілометрів від Аляски. Друга — в місті Мішен (провінція Британська Колумбія) на березі Тихого океану.

Українські студенти розповіли про враження та знання, які вони здобули перебуваючи в Канаді. Вони опановували досвід країни у сфері захисту навколишнього середовища та охорони здоров’я, а також у економічній, соціальній, управлінській, освітній та інших галузях, отримали лідерські навички планування подій, благодійних акцій, знайомились з людьми різних національностей, що проживають у Канаді, та особливостями їх культури, вдосконалювати знання англійської й французької мов. Канадці своєю чергою поділилися враженнями від перших днів перебування в Україні, відзначивши неабияку гостинність українців та колоритність їх культури.

На завершення зустрічі Ігор Пасічник подарував студентам футболки із символікою Острозької академії та солодкі подарунки і побажав молоді плідної та ефективної діяльності на території України.