Вшанували пам’ять митрополита Рівненського і Острозького Даниїла

14.12.2011

Хор студентсько-викладацького храму преп. Федора Острозького Національного університету «Острозька академія» 9 грудня перебував з візитом у Київській православній богословській академії.

Цього дня, в актовій залі Київської православної богословської академії на базі наукового студентського товариства під керівництвом духовного наставника товариства священика Павла Мельника відбувся вечір пам’яті митрополита Рівненського і Острозького Даниїла (Чокалюка).

Приснопам’ятний владика Даниїл боровся і утверджував Помісну Українську Церкву Київського Патріархату. Йому була відведена роль особи, яка повсякчас переймалася проблемою створення єдиної Помісної Церкви з Константинопольським Патріархатом. Завдяки старанням митрополита Даниїла в Острозькій академії був відновлений студентсько-викладацький храм преп. Федора Острозького.

Його ім’я навіки вписалось в історію нашої альма-матер і ми з шаною завжди будемо згадувати і пам’ятати Владику Даниїла.