Студенти Острозької академії пишуть листи на захист людської свободи

08 грудня 2011

Студенти Національного університету «Острозька академія» долучилися до Всесвітнього марафону написання листів на захист незаконно осуджених або закатованих осіб. Цей Марафон одночасно проходить в українських містах та закордоном і присвячений Міжнародному дню захисту прав людини.

Учасники Марафону — всі, хто небайдужий до порушень прав людини, пишуть листи урядам країн, де відбуваються порушення прав людини. Таким чином вони створюють тиск на уряди. Також окремо можна написати листа особисто жертвам цих порушень, щоб висловити свою солідарність та підтримку.

Акція проходить під патронатом Amnesty International — всесвітнього руху, що об’єднує понад 3 мільйони людей із більш ніж 150 країн і регіонів, які виступають за припинення грубих порушень прав людини. Минулого року в Україні було зібрано майже 5 000 листів, а загалом у світі — 636 000.

Студенти Острозької академії пишуть листи на захист людської свободи Студенти Острозької академії пишуть листи на захист людської свободи