Студентський брейн-ринг в Острозькій академії

12 квітня 2011

В Острозькій академії показали свій варіант застосування інноваційних методів у навчанні. Викладач кафедри політології Віталій Лебедюк радикально відійшов від традиційних методик навчання і провів іспит з курсу «Європейська інтеграція» у формі брейн-рингу на тему «Цікава Європа»».

Студентська група Пл-31 була розділена на чотири підгрупи, між якими і проходило змагання. Запропоновані запитання з історії, географії, культури, інституцій Європейського Союзу вимагали від студентів високого рівня підготовки та допомогли виявити реальний рівень їх знань.

Детальніше про ідею використання такого освітнього методу та його подальші перспективи розповів Віталій Лебедюк: «Ідея організації брейн-рингу зародилася під час проведення семінарських занять з курсу «Європейська інтеграція». Я помітив, що студенти краще сприймають матеріал, якщо його подавати у формі цікавих запитань. Формулювання «Вгадайте...» або «Ви знаєте...» стали невід’ємним атрибутом наших практичних занять, адже вони активують розумову діяльність студентів та розширюють їхній кругозір. Застосувавши таку форму роботи на парах, ми змогли краще та багатогранно розкрити для себе Європейський Союз».