Новорічний бал-маскарад знову зібрав друзів

12 січня 2011

Традиційно після новорічних канікул Острозька академія влаштовує бал-маскарад. І кожного разу студентська фантазія вражає своєю натхненністю та неординарністю – кого тільки не було на цьому святі? І моряки, і лисички, і котики, і пухнасті зайчики!

Гостей розважали Дід Мороз та Снігуронька, які ще й нагороджували студентів приємними подарунками. Кошти, зібрані цьогоріч від продажу квитків організатори вирішили використати для розвитку Культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія».