Магістрант Острозької академії переміг у конкурсі «Україна наша сакральна»

29 листопада 2011

Магістрант спеціальності «Філософія та релігієзнавство» Віталій Щепанський посів перше місце у конкурсі «Україна наша сакральна». Конкурс проводився Релігійно-інформаційною службою України з метою привернення уваги суспільства до сакрально-культурної спадщини краю, популяризації релігійного туризму та з нагоди 20-ліття Незалежності України і 10-ліття РІСУ.

Підсумки конкурсу було підбито 24 листопада в Українському католицькому університеті. Члени журі визнали найкращою статтю Віталія Щепанського про Острог.

«Мені цікаво займатися науковою діяльністю. Я займався дослідженням Острога та його культурно-мистецького життя у рамках академічного проекту „Острогіада“. — розповідає Віталій. — Тому вирішив взяти участь і в цьому конкурсі. У своїй статті я представив Острог таким, який він є сьогодні, окреслив основні плюси й мінуси міста».

Віталій Щепанський досліджує також історію середньовічного християнства в скандинавських країнах, перекладає давні скандинавські тексти, є співробітником Лабораторії перекладу сакральних та давніх текстів Острозької академії, переможцем численних конкурсів з філософії та релігієзнавства.