100% випускників університету працевлаштовані

28 листопада 2011

Національний університет «Острозька академія» традиційно готує висококваліфікованих фахівців, які займають гідне місце у соціумі та долучаються до інтелектуальної еліти нашої країни.

Випускниками Острозької слов’яно-греко-латинської академії XVI століття були визначні політичні, культурні та церковні діячі: гетьман Петро Конашевич-Сагайдачний, брати Дем’ян та Северин Наливайки, Мелетій Смотрицький, Іов Борецький, Захарія Копистенський, Єлисей Плетинецький.

У сучасній Острозькій академії, яка за сімнадцять років з часу відродження стала флагманом якісної вищої освіти не лише в Україні, а й за її межами — отримала звання національного, науково-дослідного університету, увійшла до Європейської асоціації університетів — продовжують готувати якісні кадри, які користуються попитом на вітчизняному та закордонному ринку праці. Доказом цього є результати працевлаштування XІ випуску спеціалістів та X випуску магістрів університету.

Не зважаючи на те, що український ринок праці перенасичений випускниками економічного та юридичного спрямування, серед випускників 2010-2011 навчального року 100% магістрів інституту права ім.. І. Малиновського та усі магістри спеціальності «Фінанси і кредит» працевлаштовані за фахом. Також працюють за здобутою спеціальністю 90% магістрів факультету романо-германських мов та стільки ж магістрів спеціальності «Економічна кібернетика».

Таку інформацію було озвучено на засіданні Вченої Ради Національного університету «Острозька академія» фахівцем відділу кадрів з працевлаштування студентів Наталією Гриник.