Роз’яснення до статті «Через звільнення ректора Острозьку академію покинули благодійники»

28 листопада 2011

Відділ зв’язків із громадськістю надає роз’яснення стосовно інформації, оприлюдненої у повідомленнях під заголовком «Через звільнення ректора Острозьку академію покинули благодійники».

Справді мав місце той факт, коли після підписання розпорядження Кабінету Міністрів України № 1160-р від 16.11.2011 «Про звільнення Пасічника І. Д. з посади ректора Національного університету «Острозька академія» деякі благодійники США, що підтримують університет, відмовились від подальшого піклування розбудовою навчального закладу. Однак вже після опублікування на сайті Міністерства освіти і науки України наказу № 565-к від 19 листопада 2011 року про призначення Пасічника І. Д. виконуючим обов’язки ректора все повернулось у звичне русло. Університет і далі працює так як працював та підтримує зв’язки з усіма, з ким співпрацював раніше.

Окрім того, у газеті «Освіта України» вже є повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Національного університету «Острозька академія». Отже, варто зазначити, що все відбувається відповідно до законодавства України.