Україна отримала статус кандидата на вступ до Європейського студентського союзу

23 листопада 2011

Голова Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» Віктор Артеменко 10-12 листопада представив Україну на 61 З’їзді Європейського студентського союзу, що проходив у столиці Болгарії. На з’їзді було представлено близько 40 країн Європи. Україна також долучилася до конференції, запропонувала свою прерогативу студентського руху і, як результат, отримала статус кандидата на вступ до Європейського студентського союзу.

Нагадаємо, що Віктор Артеменко є віце-президентом Національного союзу студентів України, а тому саме йому випало за честь представляти Україну у Софії. Там голова Братства спудеїв Острозької академії взяв участь у семінарі, присвяченому соціальним аспектам життя молоді, що навчається, а головне — доступу до сучасної якісної вищої освіти. Віктор Артеменко мав змогу представити систему освіти в Україні, розповісти про неї учасникам, а також дізнатися більше про європейські традиції та стандарти вищої освіти.

Під час 61 З’їзду Європейського студентського союзу Віктор ознайомив колег із історією та сучасною діяльністю Острозької академії. Внаслідок цього взимку Національний університет «Острозька академія» вітатиме своїх колег із Європейського студентського союзу, які приїдуть із навчальним візитом. Це будуть гості із чотирьох країн: Швеції, Австрії, Кіпру та Болгарії.