Нові можливості навчальної системи Moodle

22 листопада 2011

Викладачі факультету романо-германських мов 22 листопада відвідали тренінг, спрямований на вдосконалення роботи із бібліотечною системою Ресурсного центру вивчення іноземних мов, який діє в Острозькій академії. Також викладачі ознайомилися із новими можливостями навчальної системи Moodle – онлайн-аудіювання та поглибили свої знання про алгоритм створення тестів та контрольних завдань на сайті moodle.oa.edu.ua. Семінар проводив викладач кафедри лінгвістики та перекладу Юрій Олексійчук, який керує ще й студентським проектом із україномовного перекладу та озвучування міні-серіалу «The Pillars of the Earth».

Острозька академія практикує новітні методи у вивченні дисциплін, тому викладачі часто звертаються до технічних засобів навчання та контролю знань студентів. Така практика сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Нові можливості навчальної системи MoodleНові можливості навчальної системи MoodleНові можливості навчальної системи Moodle