Підтримаймо Дубенський замок – резиденцію князів Острозьких!

22 листопада 2011

У 2007 році Національний університет «Острозька академія» та Острозький замковий комплекс увійшли в десятку об’єктів-номінантів проекту «7 чудес України», а також за рішенням оргкомітету акції отримали нагороду за номінацією «Визначна пам’ятка духовної України».

Значну роль у присвоєнні цього звання відіграло активне Інтернет-голосування студентів, викладачів та друзів університету, які активно підтримували Національний університет «Острозька академія» та Острозький замковий комплекс у проекті.

Цьогоріч участь у проекті «7 чудес України: замки, фортеці, палаци» бере Дубенський замок, споруджений та реставрований князями Острозькими. Саме тут також був розташований і їх родовий палац.

Тож, підтримаймо Дубенський замок у відкритому Інтернет-голосування, яке триватиме до 1 грудня 2011 року: