Ігоря Пасічника призначено виконуючим обов’язки ректора Острозької академії

19 листопада 2011

Відділ зв’язків з громадськістю НаУОА повідомляє, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19 листопада 2011 року № 565-к «Про виконання обов’язків ректора Національного університету «Острозька академія», професор Пасічник Ігор Демидович призначений виконуючим обов’язки ректора із 21 листопада 2011 року до заміщення вакантної посади ректора в установленому порядку.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1160-р Пасічник Ігор Демидович був звільнений з посади ректора у зв’язку із закінченням терміну дії контракту 18 листопада 2011 року.