Спудеї Острозької академії – фіналісти рейтингу найуспішніших студентів Рівненщини

18.11.2011

З-поміж 20 фіналістів рейтингу «ТОП-20: найуспішніші студенти Рівненщини», підсумки якого підбили напередодні Дня студента, кожен другий — спудей Національного університету «Острозька академія».

Такими є результати проекту, який реалізував упродовж жовтня-листопада Видавничий дім «ОГО». У рамках проекту проходило інтернет-голосування, участь у якому взяли майже 8 000 інтернет-користувачів. Урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу відбулась у конференц-залі ВД «ОГО» 16 листопада.

«Умовами проекту було передбачено, що кожен студент розповідає про свої досягнення, про цілі, які ставить перед собою, та про кроки, які робить уже нині, аби втілити їх у реальність, — розповідає автор проекту, головний редактор ВД „ОГО“ Віталій Голубєв. — Особисто мене вразили грунтовністю, зокрема, анкети студенток НаУ „Острозька академія“ Ірини Брох, Ольги Данилюк (гуманітарний факультет) та Ліни Тимощук (факультет романо-германських мов). Викликає повагу старанність у навчанні другокурсниць спеціальності „журналістика“ Наталії Круглик та Катерини Газізянової; активність у просуванні інтернет-радіо „Ост радіо“ третьокурсниці спеціальності „літературна творчість“ Мар’яни Росоловської; різнобічність інтересів студентки спеціальності „психологія“ Юлії Муштук; активність у підготовці матеріалів у рамках проекту „Західна брама“ майбутнього документознавця Людмили Мізюк. Із захопленням спостерігаємо, як щодня схоплює все нове першокурсниця спеціальності „журналістика“ Іванна Пристайович. А в анкеті п’ятикурсника факультету політико-інформаційного менеджменту Олексія Сидорця приємно вразила фраза: „У майбутньому я бачу себе громадським діячем — людиною, яка змінить Україну“. Всі ці спудеї — фіналісти нашого рейтингу! Хочеться від щирого серця побажати і їм, і загалом усім учасникам проекту досягти поставлених цілей, стати справжньою українською елітою!».

Окрім дипломів і спонсорських відзнак, фіналісти проекту отримали на добру згадку диски з записом фільмів «Сім чудес Рівненщини», відзнятих у рамках спільного проекту ВД «ОГО» і ТРК «Рівне 1», підтриманого управлінням культури і туризму Рівненської облдержадміністрації.