Острозька академія об’єднала світову студентську спільноту

17 листопада 2011

У Міжнародний День студента спудеї Острозької академії спільно виконали «Гімн студентів без кордонів», а викладачі їм подарували незабутній святковий концерт.

З нагоди свята у стінах найстарішого навчального закладу Східної Європи понад дві сотні студентів разом заспівали «Gaudeamus». До акції долучилися також студенти Канади, Польщі і Білорусії.

Саме з ініціативи Острозької академії святкування Дня студента в Україні та за її межами розпочалося зі спільного виконання гімну. Це стало доказом того, що якісна освіта, бажання молоді навчатися й розвиватися не має просторових та національних меж.

Унікальність акції відзначили під час свого вітального слова ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник та Народний депутат України, голова парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва Наталія Королевська. Вона у цей день перебувала з візитом в Острозькій академії та співала гімн разом зі студентами. Пані Наталія подарувала університету чотиритомний «Словарь української мови» за редакцією Бориса Грінченка.

Крім цього, оригінальний концерт презентували студентам викладачі та заступники деканів. Вони присвятили спудеям університету сценічні постановки гумористичного характеру, музичні композиції, танці та багато інших імпрез у знак любові і вдячності до своїх вихованців.

Також під час урочистостей голова Братства спудеїв Острозької академії Віктор Артеменко вручив грамоти тим студентам, які відзначилися особливими успіхами у навчанні, науковій роботі й активній участі у громадському та культурно-мистецькому житті університету.

Острозька академія об’єднала світову студентську спільноту Острозька академія об’єднала світову студентську спільноту Острозька академія об’єднала світову студентську спільноту