В Острозькій академії обговорили перспективи розвитку студентського самоврядування в області

17.11.2011

Уже вп’яте в Національному університеті «Острозька академія» 16 листопада відбувся Обласний форум органів студентського самоврядування. Привітали учасників форуму ректор Острозької академії, Герой України Ігор Пасічник, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури та духовності Рівненської обласної ради Світлана Левицька та начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Іван Вєтров, який зазначив, що діяльність органів студентського самоврядування у Рівному та області активізувалася, вона інтенсивно функціонує. Також Іван Вєтров вручив ректорату та Братству спудеїв Острозької академії подяки за вагомий внесок у розвиток діяльності органів студентського самоврядування.

На форумі виступали також голови студентських рад вишів області. Зокрема, голова Братства спудеїв Острозької академії Віктор Артеменко запропонував до уваги виступ про вплив студентства на формування і реалізацію освітньої та молодіжної політики регіону. Про реалізацію молодіжної політики, її проблеми та перспективи доповіла Оксана Соколюк — голова студентської ради Національного університету водного господарства та природокористування. Андрій Богуцький, заступник голови студентського парламенту Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування, доповідав про організацію органу студентського самоврядування у своєму навчальному закладі, досвід та перспективи розвитку. Після відкриття форуму учасники продовжили роботу на секційних засіданнях.

У рамках форуму відбувся круглий стіл на тему «Актуальність тематики науково-прикладних регіональних досліджень студентів галузі 0305 «Економіка та підприємництво» за участі представників державних органів влади області, підприємницьких та громадських організацій. Метою засідання круглого столу була активізація самостійно-творчої пізнавальної діяльності студентів, сприяння самостійній науково-дослідній діяльності у сфері банківської справи, обговорення нових концептуальних теорій розвитку економіки регіону, її основних характеристик та структурних елементів. Як зазначив під час вітального слова ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник, доцільно теоретичні надбання використовувати в практичній діяльності. Саме тому керівництво області чекає нових інноваційних проектів, які змогли б реалізуватися та принести неоціненну користь як регіону, так і суспільству.

Завершився з’їзд студентських лідерів концертом-привітанням учасників Обласного форуму студентського самоврядування із Днем студента, який підготував Культурно-мистецький центр Острозької академії.