Студентка Острозької академії презентуватиме свої світлини у Луцькій галереї мистецтв

02 листопада 2011

Студентка третього курсу спеціальності «Психологія» Національного університету «Острозька академія» Олеся Саєнко перемогла у останньому (шостому) відбірковому турі до фіналу Всеукраїнської мистецької акції Art Now Session FM (Future Mind).

На розсуд журі конкурсу у складі фотографа Олександра Осіпова та куратора акції з міста Луцьк Іванни Мартинів було представлено близько двадцяти фоторобіт на тему «Ми бачили майбутнє». Найкращою та найзмістовнішою серед них визнано світлину Олесі Саєнко «Я виросла? Я не виросла». Відтак студентка візьме участь у фіналі акції Art Now Session FM, що відбудеться у Луцьку 12-го листопада у Галереї мистецтв.