Результат європейської поїздки голови Братства спудеїв — угода із Університетом Алькала

02 листопада 2011

Голова Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія» Віктор Артеменко повернувся із трьохтижневої закордонної поїздки. Він представляв Україну на низці конференцій органів студентського самоврядування у Іспанії та Словаччині.

В Університеті Алькала (Іспанія) 15 жовтня Віктор Артеменко взяв участь в обговоренні питання реалізації прав студентів та їх захисту у різних країнах, а 22 жовтня обговорив із органами європейського студентського самоврядування якість вищої освіти та участь студентів в освітньому процесі.

Завершенням візиту Віктора Артеменка до Університету Алькала стало підписання договору про співпрацю органів студентського самоврядування, що передбачає проведення спільних наукових та культурних заходів, а також обмін студентами. За словами голови Браства спудеїв, планується, що взимку цього року колеги із Іспанії завітають до Острозької академії на Українсько-європейську конференцію «Новаторство у вищій школі». Також обумовлено, що навесні уже відбудеться перший обмін студентами з метою порівняння роботи органів студентського самоврядування України та Іспанії.

Окрім цього, з 23 до 30 жовтня Віктор Артеменко перебував у Словаччині на розширеному з’їзді Вишеградської четвірки (чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини). Там наш голова Братства спудеїв мав змогу представити систему освіти в Україні, розповісти про неї учасникам, а також дізнатися більше про європейські традиції та стандарти вищої освіти.