Першу збірку публіцистики Олександра Ірванця презентовано в Острозькій академії

28 жовтня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація двадцять другої збірки усім знаного бубабіста Олександра Ірванця. «П’яте перо» — це майже 200-сторінковий «томик» газетних та журналістських публікацій. Раніше автор не видавав подібних книг, а на питання, що ж таке те «п’яте перо» — він пояснював, що журналістика — це п’ята сходинка його творчості. Перше перо належить поезії, друге, третє й четверте — відповідно, прозі, драматургії і перекладу. Отже, журналістика, втілена в її найвищій формі — публіцистиці, виявилася на почесному п’ятому місці. «Це 5 грань мого багатогранного таланту» — сміючись, коментував автор.

Цьому циклу есеїстики абсолютно відповідає його художнє оформлення. «Аксесуари на палітурці повністю відповідають моєму стилю» — запевнив публіцист.

Приємним завершенням презентації став, за словами Олександра Ірванця «атракціон небаченої щедрості» — студенти отримали автографи від письменника і підписали презентовані книги.

«П’яте перо» Олександра Ірванця «П’яте перо» Олександра Ірванця Презентація навчальних обмінних програм в Острозькій академії