Лекція посла України у Франції для студентів Острозької академії

26 жовтня 2011

«Україна і Франція: фактори, що заважають співробітництву», — на таку тему 25 жовтня колишній Надзвичайний та Повноважний посол України у Французькій Республіці Юрій Кочубей прочитав лекцію студентам Національного університету «Острозька академія».

Лектор розповів студентам про особливості українсько-французьких відносин впродовж історичного процесу становлення України як незалежної держави. Тому у студентів з’явилась можливість оцінити інтереси цих двох країн впродовж різних історичних періодів і до сьогодення та з’ясувати, чому, за словами самого ж Юрія Миколайовича, «Україна не належить до пріоритетів зовнішньої політики Франції сьогодні». Тим не менше, гість наводив також і позитивні моменти у розвитку відносин між Україною та Францією.

Наприкінці зустрічі Юрій Кочубей висловив подякував адміністрації університету за надану честь провести лекцію студентам Острозької академії.

Лекція посла України у Франції для студентів Острозької академії Лекція посла України у Франції для студентів Острозької академії Лекція посла України у Франції для студентів Острозької академії