Викладачі Острозької академії обговорили проблеми психолінгвістики на Міжнародній конференції

26 жовтня 2011

У VI Міжнародній науково-практичній конференції «Психолінгвістика в сучасному світі», яка проходила 21-22 жовтня у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, взяли участь викладачі Острозької академії.

На секції «Психологічні аспекти психолінгвістики» виступили старший викладач кафедри міжнародної мовної комунікації, кандидат психологічних наук Лілія Король із доповіддю «Білінгвізм: психолінгвістичний вимір», старший викладач кафедри англійської мови та літератури, кандидат психологічних наук Тетяна Ширяєва із доповіддю «Психолонгвістичні основи виникнення асоціацій в процесі оволодіння іноземною мовою» та викладач кафедри документознавства та інформаційної діяльності, аспірант Олексій Костюченко із доповіддю «Статеві відмінності у прояві соціальної перцепції фахівців у галузі масових комунікацій».

Крім цього, викладачі Національного університету «Острозька академія» побували на пленарному засіданні за участі провідних науковців України, Росії та Білорусі, майстер-класах, тренінгах, а також відвідали Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав». За результатами конференції видано збірник наукових праць, затверджений ВАК України.