Фотовиставка, присвячена подіям Варшавського повстання в Острозькій академії

25 жовтня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 24 жовтня відбулося відкриття масштабної фотовиставки, присвяченої подіям Варшавського повстання 1944 р.

Виставка підготовлена Бюро публічної освіти Інституту національної пам’яті у Варшаві спільно із відділом Інституту національної пам’яті у Гданську та Музеєм Варшавського повстання. В Острозькій академії експозицію відкрили генеральний консул Республіки Польща в Луцьку пан Марек Мартінек та ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України Ігор Пасічник. Провів першу екскурсію та розповів про символічне значення зображень представник Інституту національної пам’яті Яцик Павловіч.

Метою організаторів виставки було відтворення атмосфери, яка панувала під час драматичних місяців Варшавського повстання. Композиція побудована таким чином, що події зображені в розвитку від початку до кінця повстання. Завершує експозицію плакат, що символізує народну пам’ять.

Фотовиставка, присвячена подіям Варшавського повстання в Острозькій академії Фотовиставка, присвячена подіям Варшавського повстання в Острозькій академії