Викладач Острозької академії відвідав Конгрес США

25 жовтня 2011

Нещодавно викладач кафедри історії Національного університету «Острозька академія», кандидат історичних наук Андрій Смирнов повернувся зі Сполучених Штатів Америки, де впродовж двох тижнів перебував за програмою лідерства «Відкритий Світ» Бібліотеки Конгресу США. Програма була спрямована на зміцнення взаєморозуміння та співробітництва між Україною і Сполученими Штатами шляхом надання новітнім лідерам України можливості безпосередньо спостерігати та пізнавати досвід американського політичного, громадського та культурного життя.

У складі делегації українських освітян викладач Острозької академії познайомився з роботою Бібліотеки Конгресу США у Вашингтоні, прослухав лекції провідних експертів про парламентаризм і освітню систему Америки, побував на урочистому прийомі в посольстві України в США за участю посла Олександра Моцика.

Основна частина програми університетських викладачів проходила у місті Пітсфілд, штат Массачусетс. Делегати відвідали Массачусетський університет в Амхерсті, Вільямсколедж, Беркширський коледж, зустрілися із конгресменом Джоном Олвером, мером Пітсфілда Джеймсом Руберто та іншими місцевими громадськими та освітніми діячами.

Загалом, перебуваючи у США, Андрій Смирнов налагодив професійні та особисті контакти з американськими колегами, домовився про реалізацію спільних наукових проектів.