Студентка Острозької академії взяла участь у Першому російсько-українському форумі

25.10.2011

Перший російсько-український форум «Слов’янська інтеграція» відбувся 14-17 жовтня в місті Тамбов (Росія). Серед тридцяти громадських діячів молодіжних організацій Росії та України була студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» Ірина Брох.

На форумі були представлені громадські організації, рухи, об’єднання та комітети 22 міст України та Росії. Ірина відвідала форум як координатор молодіжних програм Волинського Ресурсного Центру.

«Насправді досить несподіваними для мене виявилися деякі факти з практики роботи громадських об’єднань у Росії. Цікаво було обмінятися досвідом організації молодіжних проектів, формою та методами їх всілякої популяризації. Цікавою для мене особисто стала гра „Проектний робот“, в ході якої за конкретний час ми мали обрати собі російського партнера та разом написати проект за певними схемами та з урахуванням часу. Ще було достатньо цікавих тренінгів, в ході яких ми вчилися на своїх же помилках, аби на практиці їх уникати», — розповідає Ірина Брох.