Острозька академія привітала видатного лікаря та науковця Мирона Кушніра

21 жовтня 2011

Професорсько-викладацький склад, працівники та студенти Національного університету «Острозька академія» привітали із 80-літтям кандидата медичних наук, доцента кафедри культурології та філософії Мирона Кушніра.

Усі присутні висловили щирі привітання та слова глибокої вдячності Мирону Кушніру, як видатному науковцю, розумному лікарю, викладачу, ветерану праці, відміннику охорони здоров’я, автору двох книг («Гармонія розуму душі», «Життєві спогади і роздуми») та просто хорошій людині.

Окрім квітів та гарних слів за значний внесок у розвиток національної культури, освіти та духовності Мирону Кушніру вручили найвищу срібну нагороду Національного університету «Острозька академія» медаль «Князь Василь-Костянтин Острозький».