Математику прихованих можливостей вивчатимуть за книгою острозького професора

20 жовтня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» побачив світ навчальний посібник доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри математичного моделювання та інформаційних технологій Національного університету «Острозька академія» Мар’яна Сявавка. Книга «Математика прихованих можливостей» є підсумком наукових пошуків автора та здобутків останніх років його життя і спрямована на ознайомлення студентів з основами нового підходу до вивчення теорії інтелектуальних систем.

У посібнику розглянуто нові методи роботи із неповною інформацією та нечіткими знаннями, проаналізовано нові підходи системного дослідження важливих класів моделей інтелектуальних систем та подано розв’язок складних важкоструктуризованих і формалізованих задач зі сфери бізнесу, управління, планування та прийняття рішень.