Роман про Степана Бандеру написав професор Острозької академії

14 жовтня 2011

Нещодавно у видавництві «Ярославів Вал» побачив світ роман Петра Кралюка «Сильні та одинокі». Ключова фігура нової книги — майбутній провідник українського визвольного руху Степан Бандера. Автор намагався показати свого героя в контексті історичних подій, як близьких до нього за часом, так і віддалених століттями, але поєднаних причинно-наслідковими зв’язками.

Попри те, що Петро Кралюк займається активною науковою роботою, адже є першим проректором та професором Національного університету «Острозька академія», він також встигає здійснювати свій неоціненний внесок у розвиток українського літературного простору. Твір «Сильні та одинокі» продовжує серію белетризованих біографій видатних представників українства. Нагадаємо, що з-під пера Петра Кралюка уже вийшли портрети Мелетія Смотрицького («Діоптра»), князя Володимира-Волинського Володимира Васильковича («Віднайдення Раю»), князя Василя-Костянтина Острозького («Шестиднев»), княгині Анастасії Жеславської, ігумена Григорія, каліграфа Михайла Василевича, гетьмана Івана Мазепи, Тараса Шевченка («Блага вість од княгині Жеславської»).

Рецензія на роман Петра Кралюка «Сильні та одинокі» члена Національної спілки письменників України Сергія Синюка.