Пейзажі Віктора Гвоздинського в Острозькій академії

13 жовтня 2011

У підземній художній галереї Острозької академії 13 жовтня відкрилася ювілейна виставка картин графіка-живописця, Члена національної спілки художників України, незмінного партнера і друга університету Віктора Гвоздинського.

Цей волинський митець своїми полотнами продовжує кращі пейзажні традиції, що закладені представниками потужних живописних шкіл, бере активну участь у пленерах художників, які відбуваються в Острозькій академії, презентує свої роботи як в Україні, так і закордоном. Серед картин Віктора Гвоздинського — пейзажі найкрасивіших куточків Західної України, у яких вміло поєднані зображення архітектури та природи.

«Картини Віктора Гвоздинського колористично наповнені, живі. Водночас вони вражають своєю стриманістю і спокійністю. — говорить краєзнавець та мистецтвознавець Микола Бендюк. — Це, як на мене, великою мірою відображає характер і душу художника».

Живописець Віктор Гвоздинський подякував академії за теплий прийом і передав у фонди університетського музею картини, сюжети яких тематично стосуються міста Острог. Навзаєм ректор Острозької академії Ігор Пасічник запросив Віктора Гвоздинського до подальшої співпраці: «Сподіваюся, що спудеї, викладачі та гості нашоого університету зможуть побачити у виставкових залах галереї не лише ці картини, але й інші роботи цього видатного митця».

Картини Віктора Гвоздинського експонуватимуть в Острозькій академії впродовж місяця.

Пейзажі Віктора Гвоздинського в Острозькій академії Пейзажі Віктора Гвоздинського в Острозькій академії Пейзажі Віктора Гвоздинського в Острозькій академії