Викладачі Острозької академії відкривають нові обрії для наукової діяльності

11 жовтня 2011

Викладач кафедри міжнародної мовної комунікації Національного університету «Острозька академія» Ольга Лисенко взяла участь в роботі I міжнародної конференції TESOL-Ukraine «Language, Education and Career». Конференція відбувалася 30 вересня — 2 жовтня 2011 року на базі Севастопольського інституту банківської справи Української академії банківської справи Національного банку України. Цей науковий захід був організований спільно із Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка за сприяння Посольства США в Україні та організації TESOL-Ukraine (Вчителі англійської мови носіям інших мов в Україні).

У ході конференції обговорювали питання методики навчання та вивчення іноземної мови як загального спрямування, так і для спеціальних цілей, використання сучасних технологій на заняттях англійської мови, аспекти професійного розвитку викладача англійської мови, лігвістичні та когнітивні проблеми у процесі навчання. Також декілька майстер-класів провів викладач Кембріджського університету Девід Воткінс.

Ольга Лисенко виступила із доповіддю, присвяченій новітнім методикам викладання аудіювання на заняттях англійської мови, та привернула увагу наукової громадськості до проблем застосування комунікативного підходу в процесі навчання іноземної мови.

Окрім того, студенти Острозької академії отримали запрошення на участь у 10-годинному курсі англомовної зимової школи «Life and Business in the UK», яка буде проводитися у Севастополі, 3-20 січня 2012 року Юлією Авсюкевич, PhD, деканом коледжу «Kingdom College» (Лондон).