Всесвітньовідомі вчені у Національному університеті «Острозька академія»

11 жовтня 2011

До Національного університету «Острозька академія» восьмого жовтня завітали австрієць українського походження відомий хірург-трансплантатор, громадський діяч, іноземний член НАНУ, почесний професор Львівського медичного та Віденського університетів Ігор Гук та український геодезист і астроном, президент Української астрономічної асоціації, доктор фізико-математичних наук, голова Науково-видавничої ради НАНУ Ярослав Яцків. Гості університету побажали йому процвітання і незмінного лідерства серед інших українських вишів.

«Бути в Острозькій академії — це велика честь для мене і мого колеги, — говорить Ярослав Степанович, — Спасибі усім, хто по крупинках відроджував цей навчальний заклад, хто вклав у нього давні і водночас сучасні освітні традиції». Ярослав Яцків подарував академії Національний атлас України, а також презентував науково-популярний журнал «Світогляд», що видається під його редакцією.

Ректор академії Ігор Пасічник запросив Ігоря Гука та Ярослава Яцківа найближчим часом завітати до Острога ще раз, аби детальніше розповісти студентам про свої досягнення у науковій сфері.

Всесвітньовідомі вчені в Острозькій академії Всесвітньовідомі вчені в Острозькій академії Всесвітньовідомі вчені в Острозькій академії