Викладачі Острозької академії обговорили нові видання навчальної літератури

10 жовтня 2011

Викладачі кафедри англійської мови та літератури Національного університету «Острозька академія» 29 вересня та 4 жовтня брали участь у вебінарах, присвячених виданню навчальної літератури New Total English — «Digital Tools Blended Learning» та Speakout — «In a Digital Environment».

Вебінар — це «віртуальний» семінар, організований за допомогою Інтернет-технологій.

Науковці в онлайн режимі послухали презентації нових видань та їх електронних версій, поставили питання авторам, поспілкувалися із вітчизняними та закордонними колегами, які використовують підручники для навчання англійської мови у всьому світі.