А на Пасіці – ярмарок!

07 жовтня 2011

У рамках святкування 17-річчя Острозької академії спудеї та викладачі університету мали можливість поярмаркувати по-українськи. Господар та Господиня ярмарку та ректор Ігор Пасічник запросили усіх бажаючих взяти участь у веселих іграх та забавах, поспівати українські пісні, потанцювати, скуштувати національні українські страви, придбати вироби рукоділля, прикраси, сувеніри з символікою університету, а також стати учасниками аукціону речей і балів від викладачів. Під час ярмаркування кожен міг сфотографуватися з князем Василем-Костянтином Острозьким та княжною Гальшкою Острозькою і таким чином взяти участь у благодійній акції — допомогти важкохворій дитині.

Привітали альма-матер з її Днем народження танцювальний колектив «Спалах», гурт «ПостСкриптум», студентський народний академічний хоровий колектив, театральна студія «Дивись», а також виконавці Ольга Кушнер, Олеся Ткаченко та Максим Маслюківський.

Також Братство спудеїв та Культурно-мистецький центр Острозької академії визначили найкращу, найкольоровішу та найоригінальнішу Бджілку Пасіки. Нею стала студентка першого курсу факультету політико-інформаційного менеджменту Галина Михальчук.

Приємним завершенням ярмарку став святковий торт із зображенням герба Острозької академії, виготовлений спеціально до Дня народження альма-матер.