Молоді помічники депутатів з Острозької академії спілкувалися із заступником губернатора

10 червня 2011

В рамках проекту «Молодий помічник депутата» 7 червня у приміщенні Обласної бібліотеки відбулась чергова зустріч конкурсантів. Учасники конкурсу протягом майже трьох годин ставили запитання заступнику голови Рівненської обласної адміністрації Олексію Губанову.

Практично всіх цікавили питання, що стосувались проблем розвитку регіону, пасивної позиції сучасної молоді та перспектив майбутнього працевлаштування. Олексій Губанов давав розширену відповідь кожному з учасників. Цікавим став той факт, що найбільша кількість питань лунала саме від представників студентства Національного університету «Острозька академія». Таку активність острозьких студентів відмітив і сам Олексій Губанов.

Годиною раніше учасники конкурсу мали можливість взяти участь у засіданні робочих груп проекту розвитку туризму Рівненщини «Західна Брама». Двоє студентів Острозької академії Наталія Курилюк та Віктор Артеменко долучилися до обговорення в рамках роботи групи екологічного напрямку.