Творчість Уласа Самчука очима студентства

05 жовтня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» четвертого жовтня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Публіцистика Уласа Самчука в контексті українського державотворення», зініційованого уже традиційно розпорядниками спадщини Уласа Самчука Оксаною та Ярославом Соколиками (Канада).

«Ґрунтовне дослідження творчої та публіцистичної спадщини Уласа Самчука вкрай важливе у контексті пізнання історії рідного краю. Поза увагою сучасних дослідників залишається факт нетрадиційного переосмислення письменником-філософом українських реалій. Тому прикметно, що саме Острозька академія культивує кращі традиції суспільного інтересу до постаті Уласа Самчука», — зауважив проректор з навчально-наукової роботи НаУОА, професор, член Національної спілки письменників України Петро Кралюк.

У номінації «Краща наукова робота» першою та другою преміями нагородили відповідно студенток п’ятого курсу факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА — Наталію Кісельчук та Олесю Марчук. Заохочувальну премію отримали студентки того ж факультету Галина Сташук та Світлана Дарда. Першу премію у номінації «Краща публікація в мас-медіа регіонів» журі вирішило присудити аспірантці кафедри журналістики та літературознавства Острозької академії Вікторії Назарук за публікацію в обласному виданні «Рівне Вечірнє». Другу премію отримав студент четвертого курсу Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» Дмитро Гриб. Заохочувальними преміями журі нагородило Анну Козаченко та Олесю Сидорчук — студенток факультету політико-інформаційного менеджменту Національного університету «Острозька академія».