Дітям-сиротам – комп’ютери у подарунок

03 жовтня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» третього жовтня за сприяння Української Федерації Америки дітям-сиротам — учням шкіл Острога подарували комп’ютери.

Діти отримали подарунки з рук ректора Острозької академії, професора Ігоря Пасічника, депутатів Рівненської обласної ради Романа Василишина та Дмитра Диновського. Після цього ректор Ігор Пасічник розповів учням про історію та сучасне життя Острозької академії та провів екскурсію університетом.