Острозька академія обрала Гальшку-2011

10 лютого 2011

Цьогорічний конкурс краси та інтелекту в Національному університеті «Острозька академія» запам’ятається глядачам шквалом емоцій та майстерною підготовкою учасниць. Недарма ж кожній довелося пройти складний відбір, щоб гідно представити честь свого факультету на сцені. Зал, вражений вокалом Ірини Масюк (гуманітарний факультет) та щирістю емоцій Наталі Курилюк (факультет політико-інформаційного менеджменту), просто вибухав аплодисментами. Дивувала глядачів своєю обдарованістю представниця факультету романо-германських мов Оксана Костюшок, а Христина Небесь (правничий факультет), Інга Білик (економічний факультет) та Еліна Кузнецова (факультет міжнародних відносин) своєю граційністю й аристократизмом манер.

Особливою родзинкою свята стала медіа-трансляція із-за куліс, звідки дівчата одразу ж після конкурсу «Таланти» відповідали на каверзні запитання ведучих.

Серед усіх учасниць, журі та глядачі найбільше уподобали Наталію Курилюк. Їй досталися два почесних титули – «Гальшка-2011» та «Міс глядацьких симпатій», подарунки від спонсорів та грошова винагорода від міської влади Острога. Іншим учасницям присвоїли почесні титули: «Панною елегантність» стала Ірина Масюк, «Панною талант» – Христина Небесь. Титул «Панна грація» отримала Еліна Кузнецова, «Панна екстраординарність» – Інга Білик, а беззаперечною «Панною артистичність» стала Оксана Костюшок.