Віртуальний музей Острозької академії

30 вересня 2011

Відтепер усі зацікавлені експозицією Музею історії Острозької академії можуть побачити його у новому — віртуальному форматі.

Як ми вже повідомляли раніше — медійний партнер Національного університету «Острозька академія» Всеукраїнська щоденна газета «День» запустила новий масштабний проект Україна Incognita, який спрямований на те, щоб познайомити українців із незаангажованою історією, показати їм невідомі її сторінки та зруйнувати стереотипи.

У рубриці «Музеї-онлайн» серед кращих українських музеїв Уласа Самчука, Михайла Грушевського, Коломийського музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття та багатьох інших — Музей історії нашого університету.

На сайті представлено дві кімнати із загального музейного комплексу Академії. Переходити між ними можна, клікнувши на синій значок на дверях. Також онлайн-музей супроводжує аудіо, що дозволяє ознайомитися із експозицією у повному обсязі.

Музей історії Острозької академії

Джерело: http://incognita.day.kiev.ua/