Кубок України з софтболу в Острозькій академії

30 вересня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 29 вересня стартував Кубок України з софтболу. За першість турніру з досі доволі нетрадиційного для українського суспільства виду спорту змагатимуться 7 команд, що представляють 6 регіонів України. Серед них: команда «Ніка» з Луганська, «Донечанка» з Донецька, «Колос» і «КНТУ» з Кіровограда, «Західний вогонь» з Рівного, «Острозька академія» з Острога та команда з Сімферополя.

Офіційне відкриття Кубку України зі софтболу розпочав начальник відділу фізичної культури і спорту Рівненської обласної державної адміністрації Володимир Гуділін. Привітавши делегації областей, які представляють учасники змагань, пан Володимир побажав удачі та реалізації очікувань усім командам Кубку України з софтболу.

Долучившись до попередніх привітань, перший заступник міського голови міста Острога Віталій Ундір зазначив, що проведення змагань з софтболу стало для Острога уже традицією, адже два роки тому саме тут була проведена Першість України з софтболу.

Своє задоволення реалізованою можливістю відкрити софтбольний сезон цього року на спортивному майданчику Національного університету «Острозька академія» висловив почесний гість та меценат зі Сполучених Штатів Америки Чад Літл.

Змагання обслуговуватиме суддівська колегія у складі судді міжнародної категорії Миколи Пономарева та суддей загальної категорії Віталія Лизогубенка, Сергія Зеза та Андрія Малиновського.

Як розповіла тренер Острозької команди Оксана Чорногуз, участь у Кубку України із софтболу беруть команди, які показали хороші результати у спортивних змаганнях у Штаті України з софтболу. За підсумками останнього перше місце зайняла команда «Західний вогонь» з Рівного, друге — команда з Кіровограда. Щодо Острозької збірної, то вона посіла п’яте місце у загальному рейтингу Штату України з софтболу.

Відповідно команди, що зайняли призові місця (з першого по третє включно) грають у першій групі як сильні конкуренти, збірні з четвертої по сьому позицію — у другій групі.