Вечір творчості Чеслава Мілоша

28 вересня 2011

Викладачі кафедри індоєвропейських мов спільно зі студентами організували творчий вечір відомого польського поета, лауреата Нобелівської премії Чеслава Мілоша.

У літературній критиці його ім’я викликає багато суперечливих думок. Попри це, студенти дослідили життєвий та творчий шлях поета та вибрали вірші, які їм найбільше припали до душі. На вечорі прозвучали поезії мовою оригіналу та переклади, які здійснили студенти 4 курсу спеціальності «Українська мова та література» — Галина Максимчук, Маргарита Калюта та Христина Федорич.

Увазі присутніх на вечорі також було запропоновано документальний фільм про поета, який їх ближче познайомив із біографією митця. Життя Чеслава Мілоша не було простим, як і не є простою його творчість, і цей захід був спрямований саме на знайомство із нею.

Творчий вечір завершився нагородженням переможців. У номінації «Декламація поезії» найкращою була студентка гуманітарного факультету Ольга Боднар, кращий переклад здійснила Христина Федорич, яка теж навчається на гуманітному факультеті, а за оригінальність у представленні творчості Чеслава Мілоша журі нагородило студентку факультету романо-германських мов Ірину Радковську.