Ініціативу Острозької академії підтримала влада

27 вересня 2011

Верховна Рада України зареєструвала законопроект № 9176 щодо відзначення у 2012 році на загальнодержавному рівні 1160-річчя української державності.

Нагадаємо, що з такою ініціативою виступила студентська громадськість Національного університету «Острозька академія», адже згідно з літописом «Повість временних літ» у 852 році наша земля почала називатися Руською і тоді ж Русь з центром у Києві здійснила похід на столицю Візантії.

В Острозькій академії вже відбулася робоча конференція з цього приводу за участі провідних істориків. Також в університеті обговорюється план заходів, приурочених цій визначній події.