1576.ua презентували в Острозі

26 вересня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація літературного сайту www.1576.ua. Серед авторів ідеї — письменники Дмитро Стус та Олексій Зарахович. Портал функціонує для збереження літератури в електронному вигляді. Укладачі та автори мали на меті створити джерело, яке б дозволило спрости доступ до творів українських авторів. Крім того на сайті є записи творів у виконанні авторів, фільми чи відео із ними, есе про них, біографії та ще багато корисної інформації, яка стане в нагоді усім філологам та просто тим, хто небайдужий до літературної спадщини України.

Важливо, що активну участь у розробці та пропаганді цього сайту беруть студенти-філологи Острозької академії. Вони задіяні і в популяризації порталу, і в його наповненні. Студенти збирають книги, сканують їх та завантажують на сайт.