Business English для студентів

26 вересня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 26 вересня розпочалася сертифікатна програма «Business English» (ділова англійська мова). Ініціатором та керівником програми є старший викладач кафедри міжнародної мовної комунікації Лілія Король.

Програма діятиме до квітня 2012 року для студентів третього та четвертого курсів економічного факультету. Заняття проводитимуться двічі на тиждень.

За словами Лілії Король, після навчання за цією програмою студенти матимуть можливість скласти іспит на отримання міжнародного сертифікату «BEC» (Business English Certificate).