«Динамо» в Острозькій академії

23 вересня 2011

Національний університет «Острозька академія» 22 вересня відвідали гравці ФК «Динамо» (Київ) Віталій Косовський, Олег Саленко, Віктор Хлус, Сергій Нагорняк, Олександр Радченко та Юрій Мороз.

Візит гравців київського «Динамо» до навчального закладу відбувся у рамках традиційного турніру, присвяченого пам’яті першого тренера з футболу в Острозі Миколи Пугача, учнем якого був, до речі, Віталій Косовський.

На стадіоні університету проходив футбольний поєдинок за участі команди викладачів Острозької академії, команди ветеранів Острога та Острозького району, а також самих гравців ФК «Динамо» (Київ).

Після гри усі охочі мали можливість сфотографуватись, поспілкуватися з відомими футболістами та взяти в них автографи.