Stop кадр

22 вересня 2011

Прихильники жанру кіномистецтва 21 вересня мали нагоду насолодитися переглядом низки короткометражних фільмів, показ яких був організований кіноклубом Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія».

До уваги студентів організатори представили 17 короткометражних фільмів як відомих кінорежисерів, так і просто аматорів. Різноманітність сюжетних ліній, вдало підібраний список картин, спокійна атмосфера подарували позитивні емоції глядачам.

Наступний сеанс «кінотерапії» відбудеться 28 вересня (місце та час проведення з’являться згодом).

Усіх охочих ласкаво просимо!