Студенти зазирнули по той бік екрану

22 вересня 2011

Студенти спеціальності «Журналістика» Національного університету «Острозька академія» 21 вересня у рамках опанування предмету «Вступ до спеціальності» мали можливість побувати на телеканалі «Рівне 1».

Першокурсники прослухали цікаву лекцію головного редактора Видавничого дому «ОГО» Віталія Голубєва про принципи роботи тележурналіста, специфіку функціонування та менеджменту телеканалу, історію створення «Рівне 1», а також відвідали справжню новинну кухню — режисерський відділ та студію, звідки щоденно ведучі озвучують головні новини Рівного та області.

По завершенню екскурсії спудеї поспілкувалися із власним кореспондентом телеканалу «1+1» у Рівненській області — Олександром Курсиком, який свою журналістську кар’єру також розпочинав на телеканалі «Рівне 1».