Ректор зустрівся з учасниками програми «Канада. Світ. Молодь»

22 вересня 2011

Урочисте привітання ректора Ігоря Пасічника учасників програми «Канада. Світ. Молодь» відбулося 21 вересня у стінах Острозької академії.

Під час зустрічі Ігор Демидович запропонував учасникам екологічної острозької групи втілити у життя цікаву ідею: «Перед Будинком культури є шматок зеленого масиву. Було б добре, аби ви його перетворили в парк, в якому ми встановили б плиту з написом, що він був заснований учасниками програми „Канада. Світ. Молодь“». Також кожен з учасників поділився першими враженнями від програми. Канадці ж також розповіли, чим їх вразила Україна. Зокрема Лайза, учасниця програми з Торонто, зауважила, що її вразила багата українська культура, мова та традиції.