Викладач університету – співавтор Словника фразеологічних синонімів

21 вересня 2011

Нещодавно побачив світ «Практичний англо-український словник фразеологічних синонімів», співавтором якого є завідувач кафедри англійської мови та літератури Національного університету «Острозька академія», кандидат філологічних наук, доцент Леся Коцюк.

Унікальність словника — у його синонімічній природі, що допоможе усім поповнити активний лексичний запас цікавими фразами та висловами, а також уникати русизмів, англіцизмів та суржику у повсякденному спілкуванні.

Словник містить близько 19.000 фразеологічних одиниць, упорядкованих у формі синонімічних рядів. Усі фразеологічні одиниці розміщені у межах 193-х словникових статей, які представляють окремі широковживані поняття.

Практичне видання буде корисним для мовознавців, філологів, перекладачів, лексикографів, журналістів, письменників, учнів старших класів, студентів гуманітарних спеціальностей, вчителів та викладачів гуманітарних факультетів.

Кожен примірник має пароль доступу до Інтернет версії Словника, що буде доступна авторизованим користувачам на сторінці folk-dictionary.com

Словник був широко представлений 15-18 вересня у рамках проведення 18-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові». Наступна презентація цього видання відбудеться 22 вересня у приміщенні книгарні «Є», м. Львів, проспект Свободи 7, початок о 18 00.

23-го вересня Словник буде презентовано у приміщенні Мовної Агенції «Руна», м. Львів, пл. Міцкевича 8.

29-30 вересня відбудуться презентації Словника в Національному університеті «Острозька академія».