Гуманітарний обрав свого голову студради

21 вересня 2011

Першість на виборах голови Студентської ради гуманітарного факультету виборов студент третього курсу спеціальності «Релігієзнавство» Василь Махлюк, який набрав 148 голосів, удвічі випередивши результати свого конкурента Олександра Грицені, який навчається на третьому курсі спеціальності «Культурологія». Олександр набрав 76 голосів. Третє місце за результатами голосування посіла Дарина Киричок — студентка другого курсу спеціальності «Українська мова та література». Загальна кількість голосів, відданих за кандидатуру Дарини, — 59. А Катерина Бурка із другого курсу спеціальності «Релігієзнавство» із результатом у 21 голос посіла четверте місце.

Новообраний голова Студентської ради гуманітарного обіцяє покращити студентське життя на факультеті і сподівається на конструктивну співпрацю з колегами, адже, як вважає сам Василь: «Майже 400 людей — майже 400 світлих ідей».