Майстер-клас від режисера проекту «Голос країни»

19 вересня 2011

У п’ятницю, 16 вересня, студенти спеціальності «Журналістика» мали змогу поспілкуватися із режисером телевізійного вокального шоу «Голос країни», — Аллою Ткач.

Випускниця Острозької академії, а нині журналіст телеканалу «1+1», поділилася секретом свого успіху, розповіла про специфіку режисерської роботи, зокрема особливості підготовки розважальних телевізійних проектів.

Під час зустрічі студенти не лише задавали запитання гості, але і змогли переглянути та обговорити перші, зняті Аллою, сюжети. «Робота тележурналіста завжди непередбачувана, але тим і цікава. Часто доводиться буквально вмовляти людину сказати щось на камеру, моделювати різні ракурси для прийнятної глядачу картинки. Проте труднощі лише посилюють бажання працювати,» — розповідає Алла.