Студенти-психологи полегшили процес адаптації першокурсників

15.09.2011

На початку навчального року для студентів першого курсу Національного університету «Острозька академія» традиційно провели адаптаційні психологічні тренінги, що мали на меті допомогти першокурсникам інтегруватися в новий колектив. Проводили заняття і спілкувалися з молодшими колегами студенти четвертого курсу спеціальності «Психологія». Координувала їх діяльність кандидат психологічник наук, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін, керівник Майстерні практичного психолога Оксана Матласевич.

Як зазначають організатори тренінгів, спочатку першокурсники поводилися сковано, соромилися розповідати про себе, але з часом психологічні вправи, ігри і просто спілкування допомогли їм відкритися і знайти спільну мову з одногрупниками.

Підтвердили слова тренерів і першокурсниці факультету політико-інформаційного менеджменту Юлія Кудацька та Мар’яна Толстих: «Я не очікувала нічого окрім простого знайомства з одногрупниками, але натомість психологічні тренінги згуртували наш студентський колектив і тепер я почуваю себе більш впевненено і розкуто, знаю не лише імена, а й інтереси та захоплення своїх одногрупників. Думаю, тепер я зможу краще реалізувати себе як особистість в цьому університеті».