Студенти-психологи полегшили процес адаптації першокурсників

15 вересня 2011

На початку навчального року для студентів першого курсу Національного університету «Острозька академія» традиційно провели адаптаційні психологічні тренінги, що мали на меті допомогти першокурсникам інтегруватися в новий колектив. Проводили заняття і спілкувалися з молодшими колегами студенти четвертого курсу спеціальності «Психологія». Координувала їх діяльність кандидат психологічник наук, доцент кафедри психолого-педагогічних дисциплін, керівник Майстерні практичного психолога Оксана Матласевич.

Як зазначають організатори тренінгів, спочатку першокурсники поводилися сковано, соромилися розповідати про себе, але з часом психологічні вправи, ігри і просто спілкування допомогли їм відкритися і знайти спільну мову з одногрупниками.

Підтвердили слова тренерів і першокурсниці факультету політико-інформаційного менеджменту Юлія Кудацька та Мар’яна Толстих: «Я не очікувала нічого окрім простого знайомства з одногрупниками, але натомість психологічні тренінги згуртували наш студентський колектив і тепер я почуваю себе більш впевненено і розкуто, знаю не лише імена, а й інтереси та захоплення своїх одногрупників. Думаю, тепер я зможу краще реалізувати себе як особистість в цьому університеті».